Z dumą informujemy, że zostaliśmy uhonorowani przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich listem gratulacyjnym „Wybitny Eksporter Roku 2025”.
To wyróżnienie jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale przede wszystkim potwierdzeniem skuteczności naszej strategii międzynarodowej. Jest to uznanie za:
- Konsekwentne budowanie pozytywnego wizerunku Polski na arenie międzynarodowej.
- Wysokie standardy jakościowe, które pozwalają nam konkurować na globalnych rynkach.
- Aktywne zaangażowanie w rozwój polskiego eksportu.
Oficjalna uroczystość odbyła się 26 listopada 2025 r. w Warszawie podczas XXII Kongresu Eksporterów Polskich. Głos w trakcie wydarzenia zabrał m.in. Wiceminister Rolnictwa Adam Nowak, podkreślając rolę eksporterów w wzmacnianiu rodzimej gospodarki.
Pełna fotorelacja z wydarzenia oraz lista wszystkich wyróżnionych firm dostępna jest na stronach:
Stowarzyszenia Eksporterów Polskich
Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (zakładka aktualności z dnia 26.11.2025).























































































